Orari: 09:00-22:00
 • DYQANE
 • Më shumë
  • Rreth QTU
  • Balfin Group
  • Të reja
  • Karriera
  • Leasing
  • Kontakt
Slide 1 of 1

E gjitha

rreth teje

TOP OPTIK

Orari

E Hënë - E Dielë 9:00 - 21:00

Top Optik është lider në treg persa i përket markës dhe shërbimeve që ofrojnë në fushën optike. Vizita të specializuara për sytë nga mjekë shqiptarë dhe të huaj me aparatura bashkëkohore. Lente - progresive, bifokale fotokromatike dhe kontakti. Koleksionet e reja me syze dielli dhe optike mbërrijne çdo 3 javë në Top Optika. Mbi 50 marka internacionale me cmimet më të mira nga Luxottica group, De rigo, Saffilo, Marchoni. Marka luksi dhe edicione të limituara të dizenjuara me metale te çmuara Gold - Platin - Titanium - Ray-ban - D&G - Persol - Bvlgari - Versace - Prada - Mauji-jim - Gucci - Celine - Marc jacobs - Fendi - Chopard - Police - Givenchy - Blu Marine etj...

Mos e humb

Në QTU ka gjithmonë një ofertë për çdo nevojë tuajën.

Regjistrohu