Orari: 09:00-22:00
 • DYQANE
 • Më shumë
  • Rreth QTU
  • Balfin Group
  • Të reja
  • Karriera
  • Leasing
  • Kontakt
Slide 1 of 1

E gjitha

rreth teje

Evente


Slide 1 of 2

Shopping Festival | 10-12 Mars

10 - 12/03/2023

SHOPPING FESTIVAL RIKTHEHET NË QTU Argëtim, surpriza dhe shumë ULJE nga data 10-12 mars! Ky Shopping Festival i ka të gjitha!   -  SUPERMAN, të premte, 10 mars, ora 18:00 Superman rikthehet në QTU, këtë herë dhe me më shumë energji për Shopping Festival! Fundjavën e fillojmë me lojëra dhe argëtim për fëmijët me Superman dhe ulje të mëdha për të gjithë!   - PARADA E MASKOTAVE, të shtunën, 11 mars, nga ora 11:00 – 13:00! Shopping Festival mendon për të gjithë! E nisim të shtunën me një paradë maskotash shumë zbavitëse! 10 maskota gjigande me veshjet e personazheve të tyre më të dashura do të përshëndesin fëmijët kudo nëpër QTU!   - KËMBËGJATËT, të dielën, 12 mars, ora 11:00. Këmbëgjatët janë gati për një shfaqje që do t’ju lërë pa fjalë! Mbajini sytë hapur edhe për xhongler-in që do të jetë në lëvizje. Ejani në QTU për të kaluar një të diel shumë zbavitëse me të vegjlit tuaj.   Dhe mos harroni:   BIG BROTHER VIP_Meet & Greet në 11 Mars, ora 18:00 Yjet që i keni ndjekur për ditë me radhë nga ekrani, vijnë në skenën e QTU! Tako personazhet më të përfolura të momentit nga Big Brother Albania VIP në një event si asnjë tjetër! 🤩 Çfarë kanë ata për të thënë për eksperiencën e tyre gjatë BBVIP 2? Zbuloje të shtunën në QTU!   Eja dhe rrëmbe gjithçka në SHOPPING FESTIVAL!
Mëso më shumë

Të gjitha eventet

E Mërkurë, 31 Maj 2023 - E Premte, 31 Maj 2024

 • Evente

  Shopping Festival | 10-12 Mars

  10 - 12/03/2023
  Mëso më shumë
 • Evente

  MARKATA E LODRAVE 🧸

  -
 • Evente

  Një dhuratë për dashurinë!🎁💝

  14/02/2023
 • Evente

  Shopping Festival October 22

  07/10/2022 - 09/10/2022
 • Evente

  KËMBË E DUAR në QTU

  09/09/2022
 • Evente

  Markata e Lodrave

  04/06/22 - 05/06/22
 • Evente

  Përshëndete verën

  31/05/2022
 • Evente

  Shopping Festival

  11/03/2022 - 14/03/2022
 • Evente

  Shën Valentini

  11/02/2022 - 14/02/2022