Orari: 09:00-22:00
 • DYQANE
 • Më shumë
  • Rreth QTU
  • Balfin Group
  • Të reja
  • Karriera
  • Leasing
  • Kontakt
Slide 1 of 1

E gjitha

rreth teje

Cineplexx

Orari

E Hënë - E Dielë 9:00 - 21:00

Kinemaja Cineplexx në QTU vjen me 4 salla të reja dhe transmeton filmat më të rinj të Hollywood. Të gjitha sallat janë te pajisura me teknologjinë më të lartë të zërit dhe figurës, për një eksperiencë të paharrueshme kinemaje.

Mos e humb

Në QTU ka gjithmonë një ofertë për çdo nevojë tuajën.

Regjistrohu