Orari: 09:00-21:00
 • DYQANE
 • Më shumë
  • Rreth QTU
  • Balfin Group
  • Të reja
  • Karriera
  • Leasing
  • Kontakt
Slide 1 of 1

E gjitha

rreth teje

Atelier

Orari

E Hënë - E Dielë 9:00 - 21:00

Eleganca dhe klasi të përmbledhura nën një logo krijimi të emrave më të njohur në fushën e parfumerisë dhe kozmetikës. Pranë ‘Atelier ‘ do të gjeni markat më të njohura të parfumeve si Chanel, Tom Ford, Giorgio Armani, YSL, Boss, Givenchy etj

Mos e humb

Në QTU ka gjithmonë një ofertë për çdo nevojë tuajën.

Regjistrohu