Orari: 09:00-21:00
 • DYQANE
 • Më shumë
  • Rreth QTU
  • Balfin Group
  • Të reja
  • Karriera
  • Leasing
  • Kontakt
Slide 1 of 1

E gjitha

rreth teje

Mango

Orari

E Hënë - E Dielë 9:00 - 21:00

Mango është një brand i njohur në mbare boten që dizenjon, prodhon dhe tregton veshje per femra, femije meshkuj dhe aksesorë. Mango aktualisht numëron 2730 dyqane në 109 shtete.

Mos e humb

Në QTU ka gjithmonë një ofertë për çdo nevojë tuajën.

Regjistrohu