Orari: 09:00-21:00
 • DYQANE
 • Më shumë
  • Rreth QTU
  • Balfin Group
  • Të reja
  • Karriera
  • Leasing
  • Kontakt
Slide 1 of 1

E gjitha

rreth teje

Preciosa Jewellery

Orari
Sunday - Saturday: 09:00-21:00

Në Preciosa do të gjeni bizhuteri dhe ora të markave të njohura ndërkombëtare si Timberland, Liu Jo, Bulova, Herbelin, Ducati, Mclaren, Tissot etj. Në shërbim të klientëve që prej vitit 2005 për të sjellë gjithmonë koleksionet e fundit për klientët që e dashurojnë luksin.

Preciosa e çmuar si koha!

Mos e humb

Në QTU ka gjithmonë një ofertë për çdo nevojë tuajën.

Regjistrohu