Orari: 09:00-21:00
 • DYQANE
 • Më shumë
  • Rreth QTU
  • Balfin Group
  • Të reja
  • Karriera
  • Leasing
  • Kontakt
Slide 1 of 1

E gjitha

rreth teje

The Athlete's Foot

Orari

E Hënë - E Dielë 9:00 - 21:00

The Athlete’s Foot, i përfaqësuar në tregun shqiptar nga kompania e mirënjohur ‘Balkan Sport’, sjell për herë të parë konceptin e një multibrandi Fashion – Sport në Shqipëri. Në ‘The Athlete’s Foot’ ju do të gjeni produktet më unike nga markat më të njohura sportive në botë si: adidas, Reebok, NIKE, Jordan, Puma, New Balance, Converse dhe New Era. The Athlete’s Foot sjell për klientët trendet më të fundit dhe koleksionet më të reja nga bota e modës sportive, duke ju ofruar mundësinë të jenë gjithmonë një hap përpara. Nëse sporti është pasioni juaj dhe stili dëshira juaj, atëherë The Athlete’s Foot është ajo çfarë ju duhet.

The Athlete’s Foot | Sport With Style

Mos e humb

Në QTU ka gjithmonë një ofertë për çdo nevojë tuajën.

Regjistrohu