Orari: 09:00-22:00
 • DYQANE
 • Më shumë
  • Rreth QTU
  • Balfin Group
  • Të reja
  • Karriera
  • Leasing
  • Kontakt
Slide 1 of 1

E gjitha

rreth teje

La Forchetta

Orari

E Hënë - E Dielë 9:00 - 21:00

La Forchetta sjell artin Italian në kuzhinën tuaj. Cilësia premium e produkteve vjen me garanci deri në 75 vite.

Aty ku ndërthuren markat më të njohura ndërkombëtare.

Produkte të punuara me perla të vërteta dhe grimca diamanti i japin formë kuzhinës tuaj, gatimit dhe servirjes me shumë elegancë!

Mos e humb

Në QTU ka gjithmonë një ofertë për çdo nevojë tuajën.

Regjistrohu