Orari: 09:00-21:00
 • DYQANE
 • Më shumë
  • Rreth QTU
  • Balfin Group
  • Të reja
  • Karriera
  • Leasing
  • Kontakt
Slide 1 of 1

E gjitha

rreth teje

Climber

Orari

E Hënë - E Dielë 9:00 - 21:00

Dyqani i dedikuar për meshkujt ku do të gjeni stile nga më klasikët tek më Casual për veshje të përditshme. Dyqani tregton veshje të brandit të mirënjohur ndërkombëtar Climber. Na vizitoni për të zbuluar koleksionet më të fundit të veshjeve për meshkuj dhe aksesorëve të ndryshëm. Të jesh përherë në modë me Climber nuk është e vështirë sepse trendet e fundit janë gjithmonë në fokusin tonë

Mos e humb

Në QTU ka gjithmonë një ofertë për çdo nevojë tuajën.

Regjistrohu