Orari: 09:00-21:00
8° C
 • DYQANE
 • Më shumë
  • Rreth QTU
  • Balfin Group
  • Të reja
  • Karriera
  • Leasing
  • Kontakt
Slide 1 of 1

E gjitha

rreth teje

CASA D'ORO

Orari
E Hënë - E Dielë 9:00 - 22:00
Casa D’Oro është këtu për të plotësuar dëshirat dhe kërkesat tuaja në sektorin e bizhuterive të floririt, argjendit dhe orave.

Mos e humb

Në QTU ka gjithmonë një ofertë për çdo nevojë tuajën.

Regjistrohu