Orari: 09:00-22:00
 • DYQANE
 • Më shumë
  • Rreth QTU
  • Balfin Group
  • Të reja
  • Karriera
  • Leasing
  • Kontakt
Slide 1 of 1

E gjitha

rreth teje

Shopping Festival | 10-12 Mars


10/03/2023 - 12/03/2023

SHOPPING FESTIVAL RIKTHEHET NË QTU

Argëtim, surpriza dhe shumë ULJE nga data 10-12 mars! Ky Shopping Festival i ka të gjitha!

 

-  SUPERMAN, të premte, 10 mars, ora 18:00

Superman rikthehet në QTU, këtë herë dhe me më shumë energji për Shopping Festival!

Fundjavën e fillojmë me lojëra dhe argëtim për fëmijët me Superman dhe ulje të mëdha për të gjithë!

 

- PARADA E MASKOTAVE, të shtunën, 11 mars, nga ora 11:00 – 13:00!

Shopping Festival mendon për të gjithë! E nisim të shtunën me një paradë maskotash shumë zbavitëse!

10 maskota gjigande me veshjet e personazheve të tyre më të dashura do të përshëndesin fëmijët kudo nëpër QTU!

 

- KËMBËGJATËT, të dielën, 12 mars, ora 11:00.

Këmbëgjatët janë gati për një shfaqje që do t’ju lërë pa fjalë! Mbajini sytë hapur edhe për xhongler-in që do të jetë në lëvizje.

Ejani në QTU për të kaluar një të diel shumë zbavitëse me të vegjlit tuaj.

 

Dhe mos harroni:

 

BIG BROTHER VIP_Meet & Greet në 11 Mars, ora 18:00

Yjet që i keni ndjekur për ditë me radhë nga ekrani, vijnë në skenën e QTU! Tako personazhet më të përfolura të momentit nga Big Brother Albania VIP në një event si asnjë tjetër! 🤩

Çfarë kanë ata për të thënë për eksperiencën e tyre gjatë BBVIP 2? Zbuloje të shtunën në QTU!

 

Eja dhe rrëmbe gjithçka në SHOPPING FESTIVAL!