Orari: 09:00-21:00
18° C
 • DYQANE
 • Më shumë
  • Rreth QTU
  • Balfin Group
  • Të reja
  • Karriera
  • Leasing
  • Kontakt
Slide 1 of 1

E gjitha

rreth teje

SWAROVSKI

Orari
E Hënë - E Dielë 9:00 - 22:00

Swarovski është emri i një firme të madhe e themeluar ne vitin 1895, lider në prerjen e kristalit dhe me nje gamë të gjerë të produkteve të saj luksoze të prodhuara nga Swarovski AG në Wattens, Austri. Swarovski shton shkëlqim në jetën e përditshme me produkte dhe shërbime me cilësi të lartë që tejkalojnë dëshirat e klientëve tanë. Ne i frymëzojmë klientët tanë me inovacion dhe shpërblejmë besnikërinë e tyre duke u përpjekur të zgjerojmë prezencën dhe gamën e artikujve tonë në treg. Gama e gjerë Swarovski përfshin bizhuteri për femra dhe meshkuj të të gjitha grupmoshave, orë dore, aksesorë, koleksione të limituara Statemant dhe Atelier, figura kristali të mëdha dhe në miniaturë gjithashtu dhe dekoracione për shtepi.

Mos e humb

Në QTU ka gjithmonë një ofertë për çdo nevojë tuajën.

Regjistrohu