Orari: 09:00-21:00
19° C
 • DYQANE
 • Më shumë
  • Rreth QTU
  • Balfin Group
  • Të reja
  • Karriera
  • Leasing
  • Kontakt
Slide 1 of 1

E gjitha

rreth teje

SHOPP ART

Orari
E Hënë - E Dielë 9:00 - 22:00

Kërkoni gjëra të veçanta për shtepinë tuaj, mobilje dhe dekore të stilit klasik si dhe modern? Gjithçka që ju nevojitet për të dekoruar shtëpinë tuaj duke ruajtur stilin në të cilin keni arreduar shtëpinë.

Mos e humb

Në QTU ka gjithmonë një ofertë për çdo nevojë tuajën.

Regjistrohu