Orari: 09:00-22:00
 • DYQANE
 • Më shumë
  • Rreth QTU
  • Balfin Group
  • Të reja
  • Karriera
  • Leasing
  • Kontakt
Slide 1 of 1

E gjitha

rreth teje

Givoane Gentile

Orari

E Hënë - E Dielë 9:00 - 21:00

Dyqani i dedikuar me veshje klasike dhe moderne për të gjithë meshkujt tani i bashkohet QTU. Eja na vizitoni në katin 0 në hollin kryesor në qendër dhe zbuloni produktet më elegante dhe të rafinuara për të gjithë meshkujt.

Mos e humb

Në QTU ka gjithmonë një ofertë për çdo nevojë tuajën.

Regjistrohu