Orari: 09:00-21:00
12° C
 • DYQANE
 • Më shumë
  • Rreth QTU
  • Balfin Group
  • Të reja
  • Karriera
  • Leasing
  • Kontakt
Slide 1 of 1

E gjitha

rreth teje

CALZEDONIA

Orari
E Hënë - E Dielë 9:00 - 22:00
Calzedonia u themelua në vitin 1987 në Verona të Italisë, me qëllimin kryesor për të ofruar veshje intime për femra, meshkuj dhe fëmijë. Pas 20 vitesh, Calzedonia ka më shumë se 2 mijë dyqane në të gjithë botën.

Mos e humb

Në QTU ka gjithmonë një ofertë për çdo nevojë tuajën.

Regjistrohu