Aktivitete

Aktivitetet e fundit ne Qendren Tregtare Univers

Vera ngre temperaturat, ne QTU zbresin cmimet!

QTU ju prêt me ofertat verore; ulje deri ne 70% ne dyqanet tona.

 

 

Shijoni veren ne QTU!

Ne 1 qershor, femije dhe te rritur luajne se bashku ne QTU!

Ne 1 qershor, femije dhe te rritur luajne se bashku ne QTU!
Behuni pjese e festes se 1 qershorit ne QTU dhe argetohuni me lojra, mascot dhe animatore, artiste cirku dhe truke magjie.
Nuk do te mungojne dhuratat e shumta nga Jumbo ne QTU, oferta dhe promocione ne dyqanet Okaidi , Little Big, Mothercare, Koton dhe Terranova Kids.
Shume surpriza ju presin ne kete dite te vecante, vetem ne QTU!
Tani , QTU qendron e hapur deri ne ora 22.00 !

Hapi deren fatit tend dhe fito dhurata fantastike!

Koleksioni Pranvere Vere 2013...

Koleksioni Pranvere Vere 2013 sapo ka ardhur ne QTU ! Ejani ne QTU dhe zbuloni veshje,, kepuce dhe aksesore te sezonit te ri, duke shijuar pafund blerjet.Stina e re lulezon ne QTU!

QTU kenaqesia e blerjeve!

Pa merak, tani ju keni gjithe kohen qe ju duhet per te planifikuar eksperiencen me te madhe per shopping.

Ejani ne QTU nga data 8 deri ne 14 Prill dhe shijoni Javen e Outlet me markat me te mira.
Zgjidhni ate qe ju pershtatet me shume nga veshjet, kepucet dhe aksesoret e shumte me ulje te jashtezakonshme!

QTU. Kenaqesia e Blerjeve!’

Ejani te gjithe te festojme Pashkët më të gëzuara në QTU!!

Nje Oferte e jashtezakonshme 3 Ditore ne dyqanin me te madh ne QTU:
…mos humbisni “ DITËT ME FAT NË NEPTUN”

SHKATËRROHEN ÇMIMET NE NEPTUN VETËM PËR 3 DITË, 29-31 MARS!

QTU. Kënaqesia e blerjeve.

Këtë muaj çdo grua do të jetë në QTU !

Sepse vetëm në QTU …ju mund të festoni Festën e Gruas dhe Ditën e Verës me evente speciale,aktivitete per femije, sfilata dhe koncerte! Behuni pjese e festave ne QTU dhe merrni pjese ne shorte ku mund te fitoni 3 cmime nga 10.000 leke blerje. Në të njëjtën kohë , shijoni Koleksionet e Reja Pranvere-Vere 2013 që sapo kanë mbërritur!
QTU. Kënaqesia e blerjeve.

Dashuria është kudo, dhuratat janë vetëm në QTU!

Këtë muaj ejani në QTU me të dashurin tuaj dhe festoni Shën Valentinin me dhuratat më speciale dhe eventet më magjike … …dhe jo vetem, me çdo blerje në QTU ju mund te beheni pjese e shorteut dhe fitoni 5 Çmime nga 10,000 lekë!
Do të dashuroheni me gjithçka!

QTU. Kënaqesia e blerjeve

Me ulje deri në 70 % ju do te blini më shumë se sa do mund të mbani!

Këtë muaj, ejani në QTU, zgjidhni veshjet dhe aksesorët më fashion të koleksionit dimëror dhe bëni çdo gjë tuajën me ulje deri në 70%.
Dhe gjithashtu, argëtohuni cdo fundjavë me aktivitete për të gjithë familjen!
QTU. Kënaqesia e blerjeve.