Po Ndodh Tani

  1. Oferta
  2. Evente

Fashion Group

Ulje të Mëdha për Koleksionin Pranverë - Verë 2015.

Filluan uljet e Verës në artikujt e Koleksionit Pranverë - Verë 2015.
Gjeni deri në 50% Ulje në MANGO, GEOX, PARFOIS, GOLDENPOINT, TERRANOVA, OKAIDI.

 

E Vlefshme: Duke filluar nga 25 Qershor

Fashion group uljet e verës

Bonavita

Uljet e Verës Filluan në Bonavita - Nxitoni!

Filluan uljet e Verës në artikujt e Koleksionit Pranverë - Verë 2015.
Gjeni 50% Ulje në Bonavita.

 

E Vlefshme: Duke filluar nga 25 Qershor

Bonavita uljet verore
Të gjithë ofertat

Maskotat vijnë në QTU

Bëni foto dhe luani me Tigrin dhe Winni Pooh të cilët vijnë në QTU, vetëm për ju.

 

E Premte, 26 Qershor (17:30-20:30)

Art dhe Krijimtari

Aktivitete për fëmijë me tematika të ndryshme, krijimi i kartolinave të personalizuara. Fëmijët mesojnë si të krijojnë dhurata, projekte apo dekoracione të bukura që mund ti përdorin për veten e tyre, për të dekoruar dhomën etj.

 

E Shtunë, 27 Qershor (17:30-20:30)

Të Gjithë Eventet

Hapur nga ora 9:00 deri në 22:00

Shiko të gjithë oraret e QTU

Kontakt

Adresa: Autostrada
Tiranë Durrës Km 6
Tiranë, Shqipëri
Tel: +355 42 380 100
E-Mail: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.